درباره ره آب مکانیک

25 سال تجربه

مدیرعامل شرکت ره آب مکانیک تبریز فعالیت خود را از سال 1377 با همکاری در شرکت مکانیک آب در جهت تولید، فروش و خدمات پس از فروش کلیه شیرآلات صنعت آب و تجهیزات مکانیکی سد شروع کرد که فرآوری با کیفیت و کسب رضایت مشتریان را در وهله‌ی اول هدف عمده و بنیادین خود قرارداده است و با تاسیس شرکت ره آب مکانیک تبریز در سال 1399 و اخذ نمایندگی شمالغرب شرکت مکانیک آب جای پای خود را در راستای تحقق یافتن این هدف محکم کرد.

فعالیت این شرکت در خصوص تولید، فروش و صادرات و واردات تاسیسات آب، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و کوره‌های ذوب القایی می‌باشد.

این مجموعه با دارا بودن تجربه کاری بیش از 25 سال در زمینه تولید، مشاوره و همکاری با اکثریت شرکت‌های آب منطقه‌ای، آب و فاضلاب و موسسات دولتی و خصوصی این افتخار را دارد با بیشینه‌ی توان خود در حداقل ترین زمان ممکن نسبت به عرضه و  فراهم‌سازی تقاضا‌های مشتریان بهترین عملکرد را داشته باشد.

شرکت ره آب مکانیک تبریز بر خود واجب می‌داند که تمام اراده خود را بر ارتقا روز افزون محصولات خود در زمینه امور تولید و تامین خدمات اعم از سطح دانش، تجربه و تکنولوژی‌های روز دنیا به کار بندد تا مورد اعتمادترین مجموعه در سطح کشور و منطقه باشد.

0%
فیدبک مثبت
0
پروژه کامل
$0
میانگین هزینه در ساعت
0
مشتریان ما

ماشور و شوق داریم برای کارهای که انجام می دهیم، تا خدمات ما  ارائه شود

مشتریان ما

فهرست